O barefoot topánkach ZlaTush

Topánky prešli 3-ročným vývojom, kým sa dostali na trh v takej podobe, v akej sú dnes a stále sa vyvíjajú, nakoľko vždyd je čo zdokonaľovať

. Sú vyrábané z kvalitných materiálov –  z mäkkej priedušnej obuvníckej kože od európskych koželužní, napríklad od Talianskej spoločnosti Mastrotto, alebo z Nemecka. Tieto usne vyhovujú normám, ktoré sú stanovené EÚ a neobsahujú teda žiadne zdraviu škodlivé látky a používajú ich aj veľké obuvnícke firmy na Slovensku.

Štandardná hrúbka podrážky, ktorá je v základnej cene topánok je 1,8 mm hrubá s protišmykovým dezénom, ktorá je vyrábaná v Taliansku. Je mäkučká, veľmi pružná, ohybná vo všetkých smeroch a protišmyková. Okrem nej máte možnosť vybrať si z ponuky hrubších podrážok – 3 mm, 4mm alebo 4,5 mm, občas  mám k dispozícii aj 6 mm Vibram – ak sa mi ju podarí zohnať na trhu.

Zimné topánky sú zateplené  jemnou jahňacou kožušinou pôvodom z európskych krajín, prevažne z Talianska.

Na jeseň roku 2023 som pridala do portólia aj mnou šité kožené kabelky a peňaženky ako doplnok k topánkam, ktoré vyrábam – to znamená, že si môžete v prípade záujmu objednať sadu: topánky a k nim zladenú kabelku.

Samozrejme kabelky budem predávať aj osobitne. 🙂