Dospelí – barefoot sandále na mieru

Cenník platný do 31.8.2022

Vzhľadom k tomu, že ide o šitie obuvi na mieru – na želanie zákazníkov a ceny závisia od mnohých faktorov, sú veľmi individuálne.

Preto ceny uvedené v cenníku sú len orientačné.  Konečná cena bude stanovená po konzultácii so zákazníkom – na základe toho, z akého materiálu si zvolí topánky, v akej náročnosti prevedenia, atď.

Tieto modely sú šité presne podľa obkresu chodidla – to znamená, že podrážka kokpíruje tvar chodidla. Každý zákazník zodpovedá za správnosť údajov meraní !

Ale keďže pri sandálkach je veľmi dôležitá presnosť merania, dosť často sa stávalo, že miery neboli presne odmerané, prípadne chodidlá boli nesprávne obkreslené a sandále nesedeli dokonale na chodidlách, rozhodla som sa, že sandále v rámci SR a ČR ( kôli cene poštovného ) ešte pred prilepením podrážky pošlem na vyskúšanie, kedy sa remienky a pásiky podľa potreby upravia priamo na chodidlách ( eliminujú sa tak chyby v meraniach ).

Nakoľko je táto služba ( a zároveň aj moja práca ) navyše tak prípadné úpravy sú za príplatok od 15 – 50 € podľa rozsahu úprav

Uvedené ceny platia pre veľkosti cca 24 – 26,9 cm

Od 27 cm a viac .. + 12 €

Iná podrážka je za príplatok   od 6 – 9 € podľa veľkosti a druhu …  3 mm , 3,5 mm, 4 mm, 6 mm

Sandále I.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej kože, podšité sú podšívkovou kožou.  Zapínanie na pracku. Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena – 105 €

Sandále II.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej kože, podšité sú podšívkovou kožou.  Zapínanie na pracku. Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena – 125 €

Sandále III.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej kože, podšité sú podšívkovou kožou.  Zapínanie okolo členkov na pracku. Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena – 113 €

Sandále IV.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej kože, podšité sú podšívkovou kožou.  Pásik okolo členkov nie je na zapínanie, len sa cez neho prevlečie noha pri obúvaní. Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena – 108 €

Sandále V.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej kože bez chrómu, podšité sú podšívkovou kožou.  Pásik okolo členkov je na zapínanie, rovnako aj šikmý pásik, ktorý ide od záprstných kĺbov k holeni. Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena – 115 €

Sandále VI.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej kože bez chrómu, podšité sú podšívkovou kožou.  Pásik okolo členkov má zapínanie na pracku. Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena  – 110 €

Sandále VII.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej kože, podšité sú podšívkovou kožou.  Pásik okolo členkov je na zapínanie na pracku. Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena  – 110 €

Sandále VIII.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej kože, podšité sú podšívkovou kožou.  Pásik cez nárt je na zapínanie na pracku. Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena  – 128 €

Sandále IX.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej, podšité sú podšívkovou kožou.  Pásik okolo členkov sa zapína na pracku. Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena  – 120 €

Sandále X.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej, podšité sú podšívkovou kožou.  Pásik okolo päty sa reguluje suchým zipsom.  Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Extra – možnosť dať priehlavkový pásik na reguláciu … + 10

Základná cena  – 112 €

Sandále XI.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej, podšité sú podšívkovou kožou.  Zapínanie na pracku, ozdobené pravým kryštálom. Ručne prišité korálky – pravé kryštály.

Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena  – 124 €

Sandále XII.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej, podšité sú podšívkovou kožou.  Zapínanie na pracku, ozdobené koženými kvetinkami v počte 40 a viac kusov ( podľa veľkosti ). Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena – 129 €

Sandále XIII

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej usne, podšité sú podšívkovou kožou.  Zapínanie na pracky ( prípadne môže byť aj na suchý zips ). Pásiky sú podhnuté pod stielku – to je rozdiel oproti iným modelom.

Podrážka 2  mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena ( zapínanie na pracky ) : 120 €

Základná cena ( zapínanie na suché zipsy ) : 130 €

Sandále XIV.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej kože, podšité sú podšívkovou kožou.  Pásiky okolo členkov aj priehlavku sú na zapínanie na pracky. V prípade zapínania na suchý zips ( foto) – príplatok +10 €

Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena  – 125 €