Dospelí – na mieru

Vzhľadom k tomu, že ide o šitie obuvi na mieru – na želanie zákazníkov a ceny závisia od mnohých faktorov, sú veľmi individuálne.

Preto ceny uvedené v cenníku sú len orientačné.  Konečná cena bude stanovená po konzultácii so zákazníkom – na základe toho, z akého materiálu si zvolí topánky, v akej náročnosti prevedenia, atď.

Tieto modely sú šité bez kopyta, presne podľa obrysu chodidla a dalších potrebných mier uvedených v návode na meranie. 

Uvedené ceny platia pre veľkosti cca 24 – 26,9 cm

Od 27 cm – 29 cm .. + 10 €

Iná podrážka je za príplatok   od 5 – 8 € podľa veľkosti a druhu …  1 mm Vibram, 3 mm , 3,5 mm, 4 mm, 5 mm ( treková – bežecká podrážka )

Zimná vložka do topánok – je vyrobená z jahňacej kožušiny a podlepená kožou – cena sa pohybuje od 7-9 € podľa veľkosti.

Sandále I.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej kože, podšité sú podšívkovou kožou.  Zapínanie na pracku. Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena – 99 €

Sandále II.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej kože, podšité sú podšívkovou kožou.  Zapínanie na pracku. Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena – 109 €

Sandále III.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej kože, podšité sú podšívkovou kožou.  Zapínanie okolo členkov na pracku. Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena – 108 €

Sandále IV.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej kože, podšité sú podšívkovou kožou.  Pásik okolo členkov nie je na zapínanie, len sa cez neho prevlečie noha pri obúvaní. Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena – 103 €

Sandále V.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej kože bez chrómu, podšité sú podšívkovou kožou.  Pásik okolo členkov je na zapínanie, rovnako aj šikmý pásik, ktorý ide od záprstných kĺbov k holeni. Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena – 107 €

Sandále VI.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej kože bez chrómu, podšité sú podšívkovou kožou.  Pásik okolo členkov má zapínanie na pracku. Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena  – 105 €

Sandále VII.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej kože, podšité sú podšívkovou kožou.  Pásik okolo členkov je na zapínanie na pracku. Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena  – 105 €

Sandále VIII.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej kože, podšité sú podšívkovou kožou.  Pásik cez nárt je na zapínanie na pracku. Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena  – 115 €

Sandále IX.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej, podšité sú podšívkovou kožou.  Pásik okolo členkov sa zapína na pracku. Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena  – 105 €

Sandále X.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej, podšité sú podšívkovou kožou.  Pásik okolo päty sa reguluje suchým zipsom.  Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena  – 103 €

Sandále XI.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej, podšité sú podšívkovou kožou.  Zapínanie na pracku, ozdobené pravým kryštálom.

Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena  – 119 €

Sandále XII.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej, podšité sú podšívkovou kožou.  Zapínanie na pracku, ozdobené koženými kvetinkami v počte 40 a viac kusov ( podľa veľkosti ).Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena – 122 €

Sandále XIII. 

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej, podšité sú podšívkovou kožou.  Zapínanie na pracku. Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena – 110  €

Sandále XIV

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej usne, podšité sú podšívkovou kožou.  Zapínanie na pracky ( prípadne môže byť aj na suchý zips ). Pásiky sú podhnuté pod stielku – to je rozdiel oproti iným modelom.

Podrážka 2  mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena ( zapínanie na pracky ) : 115 €

Základná cena ( zapínanie na suché zipsy ) : 122 €

Sandále XV.

veľkosť 24 cm
Celé sú podšité podšívkovou kožou, zvršok je z certifikovanej hovädzej kože, podrážka 2 mm hrubá gumená, obuvnícka, flexibilná vo všetkých smeroch

Základná cena: 106 €

Polo-baleríny s otvorenou špičkou.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej certifikovanej hovädzej kože, podšité sú podšívkovou kožou.  Pásik okolo členkov je na zapínanie na suchý zips, rovnako aj pásik okolo priehlavku. Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena  – 129 €

Polo-baleríny

v prípade, že je tvar chodidla taký, že by nebolo možné robiť polobalerínky na kopytách, potom ich vyrábam takýmto spôsobom. Inak ich robím len na kopytách.

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej hovädzej kože, podšité sú podšívkovou kožou, zosilnená špička aj päta.  Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena  – 125 €

Polo-baleriny perforované

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej hovädzej kože, podšité sú podšívkovou kožou, zosilnená špička aj päta.  Ručne ozdobne perforované.

Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena  – 132 €

Uzavreté sandále

Veľkosť 24 cm.

Zvršok z kvalitnej hovädzej kože, podšité sú podšívkovou kožou, zosilnená špička aj päta.  Podrážka 2 mm hrubá, ohybná vo všetkých smeroch.

Základná cena  – 137 €